Agenda

02
dec

rustweek (geen toetsen voor een cijfer t/m 11/12), vaardigheidstoetsen mogen wel

2 december - 11 december, van 08:35 tot 14:50
Vita
05
dec

D: Afronding project 2 Delta (t/m 11 december)

5 december - 11 december, van 09:00 tot 16:30
Delta
05
dec

Afronding project 2 Delta (t/m 11 december)

5 december - 11 december, van 09:00 tot 16:30
Delta
12
dec

Toetsweek 1 Vita t/m donderdag 19 december (behalve dinsdag 17/12)

12 december - 19 december, van 08:35 tot 14:50
Vita
12
dec

Toetsweek 1 t/m donderdag 19 december (behalve dinsdag 17/12)

12 december - 19 december, van 08:35 tot 14:50
Vita
12
dec

Start afrondingsweek Delta (t/m 19 december)

12 december - 19 december, van 09:00 tot 16:30
Delta
12
dec

Start afrondingsweek Delta (t/m 19 december)

12 december - 19 december, van 09:00 tot 16:30
Delta
16
dec

Ouderraad

16 december, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
17
dec

Organisatiedag/studiedag alle leerlingen vrij

17 december, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
19
dec

Kerstgala

19 december, van 19:30 tot 22:30
Algemeen
20
dec

Kerstviering

20 december
Algemeen
23
dec

Kerstvakantie

23 december - 3 januari 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
09
jan

Informatieavond over 4VWO op WB (leerlingen en ouders)

9 januari 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
13
jan

Beroepengesprekken met ouders

13 januari 2020, van 19:00 tot 20:30
Algemeen
13
jan

Ouderavond SOVA of ZBT (op uitnodiging)

13 januari 2020, van 19:30 tot 21:00
Algemeen
14
jan

lessen stoppen om 14:30 uur

14 januari 2020, van 09:00 tot 14:30
Delta
15
jan

Inleveren voorlopige profielkeuze (3H/3A en 4MH)

15 januari 2020 - 16 januari 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
15
jan

Inleveren stroomkeuze 3H

15 januari 2020 - 16 januari 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
20
jan

In mentorles aandacht voor behaalde cijfers t/m periode 2 m.b.v. reflectieformulieren

20 januari 2020 - 25 januari 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
20
jan

leerplangesprekken klas 2 en 3 (klas 1 op uitnodiging)

20 januari 2020 - 25 januari 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
21
jan

verkort rooster (50 min) ivm prognosevergadering

21 januari 2020, van 08:35 tot 12:25
Vita
22
jan

verkort rooster (50 min) ivm prognosevergadering

22 januari 2020, van 08:35 tot 12:25
Vita
23
jan

verkort rooster (50 min) ivm prognosevergadering

23 januari 2020, van 08:35 tot 12:25
Vita
24
jan

Verkort rooster (50 min) ivm open dag

24 januari 2020, van 08:35 tot 12:25
Vita
24
jan

Verkort rooster ivm open dag (les tot 13.00 uur)

24 januari 2020, van 09:00 tot 13:00
Delta
24
jan

Open dag Mheenpark

24 januari 2020, van 18:00 tot 21:00
Algemeen
27
jan

keuze inleveren voor keuzemodules periode 4 en 5 (1D en 2D)

27 januari 2020 - 1 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
30
jan

Algemene informatieavond (voor ouders en leerlingen groep 8)

30 januari 2020, van 19:15 tot 21:00
Algemeen
02
feb

Midwintermarathon (8 van A’doorn)

2 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
03
feb

Gesprekjesmiddag en -avond mentoren (meegeven prognose )

3 februari 2020, van 15:00 tot 21:30
Vita
03
feb

Ouderraad

3 februari 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
04
feb

Gesprekjesmiddag en -avond mentoren (meegeven prognose)

4 februari 2020, van 15:00 tot 21:30
Vita
04
feb

Ouderresponsgroep (Delta)

4 februari 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
07
feb

Wintersportdag

7 februari 2020 - 8 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
feb

Afronding project 3 Delta

10 februari 2020 - 15 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
10
feb

Excursie naar het Binnenhof 4M1/4M2/deel 4M3

10 februari 2020, van 08:00 tot 17:00
Vita
12
feb

Excursie naar het binnenhof deel 4M3/4M4/4MH

12 februari 2020, van 08:00 tot 17:00
Vita
12
feb

LOB dag 1 van 3 (LOB-dag, stage of OpZicht)

12 februari 2020, van 08:00 tot 17:00
Vita
14
feb

Reservedatum wintersportdag

14 februari 2020 - 15 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
17
feb

afrondingsweek

17 februari 2020 - 22 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
17
feb

Inhaalmoment LO/LO2

17 februari 2020, van 15:00 tot 16:30
Vita
18
feb

lessen stoppen om 13,00 uur voor Vita en Delta i.v.m. studiemiddag

18 februari 2020, van 08:35 tot 13:00
Algemeen
20
feb

Presentatie-avond sectoropdracht / profielwerkstuk

20 februari 2020, van 19:30 tot 21:00
Delta
24
feb

krokusvakantie

24 februari 2020 - 28 februari 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
09
mrt

Start centraal praktisch examen (CPE) beeldende vakken (t/m 15 mei)

9 maart 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
09
mrt

Ouderraad

9 maart 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
10
mrt

LOB dag 2 van 3 (LOB-dag of stage)

10 maart 2020, van 08:00 tot 17:00
Vita
16
mrt

In mentorles aandacht voor behaalde cijfers t/m periode 3 m.b.v. reflectieformulieren

16 maart 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
16
mrt

Leerplangesprekken klas 1 (Klas 2 en 3 op uitnodiging)

16 maart 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
17
mrt

Ouderresponsgroep Delta

17 maart 2020, van 19:30 tot 21:00
Delta
19
mrt

Schoolonderzoeken 4mavo (t/m vrijdag 27 maart tijdens lesrooster)

19 maart 2020, van 08:35 tot 14:50
Vita
20
mrt

Inleveren definitieve pakketkeuze

20 maart 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
20
mrt

Inleveren definitieve profielkeuze

20 maart 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
31
mrt

Examenfoto 4M(H)

31 maart 2020, van 08:35 tot 14:50
Vita
01
apr

Deadline inschrijven MBO voor 4 mavo leerlingen

1 april 2020 - 2 april 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
01
apr

Herkansing 4M(H) over periode 3 en 4

1 april 2020, van 08:15 tot 10:05
Vita
02
apr

Herkansing 4M(H) over periode 3 en 4

2 april 2020, van 08:15 tot 10:05
Vita
02
apr

Ouderavond van de ouderraad

2 april 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
03
apr

Voorstelling theatergroep Mheenpark (o.v.b.)

3 april 2020, van 19:30 tot 21:00
Algemeen
06
apr

rustweek (geen toetsen voor een cijfer t/m 14 april), vaardigheidstoetsen mogen wel

6 april 2020 - 11 april 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
apr

Sportdag Sport+ klas 2 Vita en Delta

7 april 2020, van 08:00 tot 17:00
Algemeen
07
apr

Afronding project 4 Delta

7 april 2020 - 14 april 2020, van 09:00 tot 16:30
Delta
09
apr

LOB dag 3 van 3 (LOB dag of OpZicht)

9 april 2020, van 08:00 tot 17:00
Vita
09
apr

4M(H): cijferlijst mee

9 april 2020, van 08:35 tot 14:50
Vita
10
apr

Goede vrijdag, leerlingen vrij

10 april 2020 - 11 april 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
13
apr

Paasmaandag = vrije dag

13 april 2020 - 14 april 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
15
apr

Voor 10:00u: Cijferlijsten 4M(H) retour

15 april 2020, van 00:00 tot 10:00
Vita
15
apr

Toetsweek 2 t/m dinsdag 21 april

15 april 2020 - 21 april 2020, van 08:35 tot 14:50
Vita
15
apr

Start afrondingsweek Delta

15 april 2020 - 21 april 2020, van 09:00 tot 16:30
Delta
20
apr

Proefexamens 4M(H)

20 april 2020 - 22 april 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
21
apr

lessen stoppen om 13.00 uur voor Vita en Delta i.vm. Studiemiddag

21 april 2020, van 08:35 tot 13:00
Algemeen
21
apr

Schoolfeest alle leerlingen

21 april 2020, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
22
apr

Meivakantie

22 april 2020 - 5 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
06
mei

start examen 4M(H)

6 mei 2020 - 7 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
mei

CE: Economie

7 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
08
mei

CE: Nederlands

8 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
09
mei

Dag van Europa

9 mei 2020 - 10 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
mei

MAD project – bezoek aan Litouwen (van zondag 10/5 t/m zaterdag 16/5)

10 mei 2020 - 17 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
11
mei

CE: Geschiedenis

11 mei 2020, van 09:00 tot 11:00
Vita
11
mei

CE: beeldende vakken

11 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
12
mei

CE: Wiskunde

12 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
13
mei

CE: Aardrijkskunde

13 mei 2020, van 09:00 tot 11:00
Vita
14
mei

ANGLIA-EXAMS

14 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
14
mei

CE: Duits

14 mei 2020, van 09:00 tot 11:00
Vita
14
mei

CE: Nask 1

14 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
14
mei

Ouderavond over excursies klas 3 (Vita en Delta)

14 mei 2020, van 20:00 tot 21:30
Algemeen
15
mei

CE: Biologie

15 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
18
mei

In mentorles aandacht voor behaalde cijfers t/m roosterperiode 4 m.b.v. reflectieformulieren

18 mei 2020 - 23 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
18
mei

CE: Nask 2

18 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
19
mei

CE: Engels

19 mei 2020, van 13:30 tot 15:30
Vita
20
mei

Examengala 4M(H)

20 mei 2020, van 19:30 tot 22:30
Vita
21
mei

Hemelvaart (=vrije dag)

21 mei 2020 - 22 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
22
mei

Vrije dag (dag na Hemelvaart)

22 mei 2020 - 23 mei 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
25
mei

Delta: inleveren keuzevakken en modules

25 mei 2020 - 30 mei 2020
Delta
26
mei

mogelijkheid voor een mentorgesprek (op uitnodiging)

26 mei 2020, van 15:00 tot 21:30
Vita
26
mei

Ouderresponsgroep (Vita en Delta))

26 mei 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
01
jun

Pinkstermaandag (=vrij)

1 juni 2020 - 2 juni 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
02
jun

Organisatiedag/studiedag Leerlingen vrij

2 juni 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
03
jun

Projectweek Vita klas 1 en 2 (t/m vrijdag 5 juni), evt. cito’s klas 3 (ook Delta)

3 juni 2020 - 5 juni 2020, van 08:35 tot 14:50
Vita
03
jun

Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassen

3 juni 2020, van 13:30 tot 16:00
Algemeen
03
jun

Presentatieavond Explore (klas 3)

3 juni 2020, van 19:00 tot 20:30
Vita
08
jun

Leerplangesprekken klas 2 (klas 1 op uitnodiging)

8 juni 2020 - 13 juni 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
08
jun

Ouderraad

8 juni 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
11
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

11 juni 2020, van 8.30 tot 16.00
Vita
11
jun

X-night (klas 1 incl. Delta) onder voorbehoud

11 juni 2020, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
12
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

12 juni 2020, van 08:30 tot 16:00
Vita
15
jun

Excursieweek klas 3 en evt. cito’s klas 1 en 2 (ook voor Delta)

15 juni 2020 - 20 juni 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
15
jun

Indien mogelijk bijspijkerprogramma herkansers.

15 juni 2020, van 08:30 tot 16.00
Vita
15
jun

CE2: herkansingen

15 juni 2020, van 09:00 tot 15:30
Vita
16
jun

CE2: herkansingen

16 juni 2020, van 09:00 tot 15:30
Vita
17
jun

CE2: herkansingen

17 juni 2020, van 09:00 tot 15:30
Vita
22
jun

Afronding project 5 Delta en presentatie eind/profielwerkstuk klas 3

22 juni 2020 - 27 juni 2020, van 00:00 tot 00:00
Delta
26
jun

uitslag eindexamens 2de tijdvak (bellen 13.00-14.45 uur)

26 juni 2020, van 13:00 tot 14:45
Vita
29
jun

Afrondingsweek Delta

29 juni 2020 - 3 juli 2020, van 09:00 tot 16:30
Delta
29
jun

Leerplangesprekken klas 3 Delta (klas 1 en 2 op uitnodiging)

29 juni 2020 - 3 juli 2020, van 09:00 tot 16:30
Delta
30
jun

MP Moves Delta en Vita (middag en avond)

30 juni 2020, van 12:00 tot 21:00
Algemeen
30
jun

Evaluatieouderavon terugkijken op de periode Mheenpark (voor ouders 4M(H) & 3HA & 3Delta HA )

30 juni 2020, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
06
jul

Afrondingsweek Vita t/m woensdag (verkort rooster + sportactiviteit + evt. voorbespreking rapportverg.)

6 juli 2020 - 11 juli 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
06
jul

verkort rooster (60 minuten)

6 juli 2020, van 08:35 tot 13:05
Vita
06
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

6 juli 2020, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Diplomauitreiking (exacte tijd wordt later bekend)

7 juli 2020, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
jul

verkort rooster (60 minuten)

7 juli 2020, van 08:35 tot 13:05
Vita
07
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

7 juli 2020, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Ouderresponsgroep Delta

7 juli 2020, van 19:30 tot 21:00
Delta
08
jul

verkort rooster (60 minuten)

8 juli 2020, van 08:35 tot 13:05
Vita
08
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

8 juli 2020, van 13:05 tot 16:00
Vita
09
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

9 juli 2020, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
10
jul

Vandaag uiterste inleverdatum PTA 20/21 (bij examensecretaris)

10 juli 2020 - 11 juli 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

10 juli 2020, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
13
jul

Workshopdag klas 1 en 2

13 juli 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
13
jul

sportdag klas 3

13 juli 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
14
jul

Alle leerlingen vrij ivm uitgaansdag

14 juli 2020, van 08:30 tot 16:30
Algemeen
15
jul

Workshopdag klas 3

15 juli 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

sportdag klas 1 en 2

15 juli 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

Feest in het Boschbad

15 juli 2020, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
16
jul

Organisatiedag (klassenindeling, voorbereiding start schooljaar, sectie etc.) – leerlingen vrij

16 juli 2020, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
17
jul

mentoractiviteit en ophalen rapport

17 juli 2020, van 09:30 tot 12:00
Algemeen
20
jul

start zomervakantie (t/m 28 augustus)

20 juli 2020 - 28 augustus 2020, van 00:00 tot 00:00
Algemeen