Agenda

03
apr

Voorstelling theatergroep Mheenpark (o.v.b.)

3 april, van 19:30 tot 21:00
Algemeen
06
apr

rustweek (geen toetsen voor een cijfer t/m 14 april), vaardigheidstoetsen mogen wel

6 april - 11 april, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
apr

Sportdag Sport+ klas 2 Vita en Delta

7 april, van 08:00 tot 17:00
Algemeen
07
apr

Afronding project 4 Delta

7 april - 14 april, van 09:00 tot 16:30
Delta
09
apr

LOB dag 3 van 3 (LOB dag of OpZicht)

9 april, van 08:00 tot 17:00
Vita
09
apr

4M(H): cijferlijst mee

9 april, van 08:35 tot 14:50
Vita
10
apr

Goede vrijdag, leerlingen vrij

10 april - 11 april, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
13
apr

Paasmaandag = vrije dag

13 april - 14 april, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
15
apr

Voor 10:00u: Cijferlijsten 4M(H) retour

15 april, van 00:00 tot 10:00
Vita
15
apr

Toetsweek 2 t/m dinsdag 21 april

15 april - 21 april, van 08:35 tot 14:50
Vita
15
apr

Start afrondingsweek Delta

15 april - 21 april, van 09:00 tot 16:30
Delta
20
apr

Proefexamens 4M(H)

20 april - 22 april, van 00:00 tot 00:00
Vita
21
apr

lessen stoppen om 13.00 uur voor Vita en Delta i.vm. Studiemiddag

21 april, van 08:35 tot 13:00
Algemeen
21
apr

Schoolfeest alle leerlingen

21 april, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
22
apr

Meivakantie

22 april - 5 mei, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
06
mei

start examen 4M(H)

6 mei - 7 mei, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
mei

CE: Economie

7 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
08
mei

CE: Nederlands

8 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
09
mei

Dag van Europa

9 mei - 10 mei, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
mei

MAD project – bezoek aan Litouwen (van zondag 10/5 t/m zaterdag 16/5)

10 mei - 17 mei, van 00:00 tot 00:00
Vita
11
mei

CE: Geschiedenis

11 mei, van 09:00 tot 11:00
Vita
11
mei

CE: beeldende vakken

11 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
12
mei

CE: Wiskunde

12 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
13
mei

CE: Aardrijkskunde

13 mei, van 09:00 tot 11:00
Vita
14
mei

ANGLIA-EXAMS

14 mei, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
14
mei

CE: Duits

14 mei, van 09:00 tot 11:00
Vita
14
mei

CE: Nask 1

14 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
14
mei

Ouderavond over excursies klas 3 (Vita en Delta)

14 mei, van 20:00 tot 21:30
Algemeen
15
mei

CE: Biologie

15 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
18
mei

In mentorles aandacht voor behaalde cijfers t/m roosterperiode 4 m.b.v. reflectieformulieren

18 mei - 23 mei, van 00:00 tot 00:00
Vita
18
mei

CE: Nask 2

18 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
19
mei

CE: Engels

19 mei, van 13:30 tot 15:30
Vita
20
mei

Examengala 4M(H)

20 mei, van 19:30 tot 22:30
Vita
21
mei

Hemelvaart (=vrije dag)

21 mei - 22 mei, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
22
mei

Vrije dag (dag na Hemelvaart)

22 mei - 23 mei, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
25
mei

Delta: inleveren keuzevakken en modules

25 mei - 30 mei
Delta
26
mei

mogelijkheid voor een mentorgesprek (op uitnodiging)

26 mei, van 15:00 tot 21:30
Vita
26
mei

Ouderresponsgroep (Vita en Delta))

26 mei, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
01
jun

Pinkstermaandag (=vrij)

1 juni - 2 juni, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
02
jun

Organisatiedag/studiedag Leerlingen vrij

2 juni, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
03
jun

Projectweek Vita klas 1 en 2 (t/m vrijdag 5 juni), evt. cito’s klas 3 (ook Delta)

3 juni - 5 juni, van 08:35 tot 14:50
Vita
03
jun

Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassen

3 juni, van 13:30 tot 16:00
Algemeen
03
jun

Presentatieavond Explore (klas 3)

3 juni, van 19:00 tot 20:30
Vita
08
jun

Leerplangesprekken klas 2 (klas 1 op uitnodiging)

8 juni - 13 juni, van 00:00 tot 00:00
Delta
08
jun

Ouderraad

8 juni, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
11
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

11 juni, van 8.30 tot 16.00
Vita
11
jun

X-night (klas 1 incl. Delta) onder voorbehoud

11 juni, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
12
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

12 juni, van 08:30 tot 16:00
Vita
15
jun

Excursieweek klas 3 en evt. cito’s klas 1 en 2 (ook voor Delta)

15 juni - 20 juni, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
15
jun

Indien mogelijk bijspijkerprogramma herkansers.

15 juni, van 08:30 tot 16.00
Vita
15
jun

CE2: herkansingen

15 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
16
jun

CE2: herkansingen

16 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
17
jun

CE2: herkansingen

17 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
22
jun

Afronding project 5 Delta en presentatie eind/profielwerkstuk klas 3

22 juni - 27 juni, van 00:00 tot 00:00
Delta
26
jun

uitslag eindexamens 2de tijdvak (bellen 13.00-14.45 uur)

26 juni, van 13:00 tot 14:45
Vita
29
jun

Afrondingsweek Delta

29 juni - 3 juli, van 09:00 tot 16:30
Delta
29
jun

Leerplangesprekken klas 3 Delta (klas 1 en 2 op uitnodiging)

29 juni - 3 juli, van 09:00 tot 16:30
Delta
30
jun

MP Moves Delta en Vita (middag en avond)

30 juni, van 12:00 tot 21:00
Algemeen
30
jun

Evaluatieouderavon terugkijken op de periode Mheenpark (voor ouders 4M(H) & 3HA & 3Delta HA )

30 juni, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
06
jul

Afrondingsweek Vita t/m woensdag (verkort rooster + sportactiviteit + evt. voorbespreking rapportverg.)

6 juli - 11 juli, van 00:00 tot 00:00
Vita
06
jul

verkort rooster (60 minuten)

6 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
06
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

6 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Diplomauitreiking (exacte tijd wordt later bekend)

7 juli, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
jul

verkort rooster (60 minuten)

7 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
07
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

7 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Ouderresponsgroep Delta

7 juli, van 19:30 tot 21:00
Delta
08
jul

verkort rooster (60 minuten)

8 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
08
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

8 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
09
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

9 juli, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
10
jul

Vandaag uiterste inleverdatum PTA 20/21 (bij examensecretaris)

10 juli - 11 juli, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

10 juli, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
13
jul

Workshopdag klas 1 en 2

13 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
13
jul

sportdag klas 3

13 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
14
jul

Alle leerlingen vrij ivm uitgaansdag

14 juli, van 08:30 tot 16:30
Algemeen
15
jul

Workshopdag klas 3

15 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

sportdag klas 1 en 2

15 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

Feest in het Boschbad

15 juli, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
16
jul

Organisatiedag (klassenindeling, voorbereiding start schooljaar, sectie etc.) – leerlingen vrij

16 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
17
jul

mentoractiviteit en ophalen rapport

17 juli, van 09:30 tot 12:00
Algemeen
20
jul

start zomervakantie (t/m 28 augustus)

20 juli - 28 augustus, van 00:00 tot 00:00
Algemeen